14 marca mieliśmy przyjemność obchodzić II święto reklamy, czyli Dzień Reklamożerców w naszej szkole. To święto obchodzone przez uczniów kształcących się w zawodzie technikum reklamy oraz ich nauczycieli. Wśród uczestników nie zabrakło równie z studentów z Karkonoska Akademia Nauk Stosowanych w Jeleniej Górze. Był to dzień pełen wrażeń i inspiracji! Uczestnicy mogli wysłuchać wykładów prowadzonych przez doświadczonych specjalistów z branży reklamowej, wziąć udział w ekscytującym konkursie wiedzy o reklamie, a przede wszystkim obejrzeć najznamienitsze reklamy video ostatnich lat. Szczególne podziękowania kierujemy do prelegentów, którzy podzielili się swoją wiedzą i pasją: Roman Gołębiowski oraz @Radosław Kuciapiński z GoHotel , dr Daria Jaremen z Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu – Filia w Jeleniej Górze, Karina Potapczyk z Fundacji Karkonosze dla Każdego, @Jagoda Litkowiec – Head of New Business w jednym z domów produkcyjnych na rynku Polskim – Graffiti Films, Konrad Ambroży z Biznesowe Karkonosze oraz Michał Ślemp z Moja Fundacja:1,5% Krs:0000778354. Dziękujemy również sponsorom, którzy ufundowali nagrody w konkursie: Kino Helios Polska, @Sikla Polska sp. z o.o., @Karkonosze dla Każdego, @Muućka Karkonoska, @Biuro Podróży BBS Michał Steffen, @Mariusz Micka, Artus Resort Biznesowe Karkonosze, B&K Doradztwo i szkolenia dla biznesu. Dzień Reklamożerców był prawdziwą kopalnią wiedzy i inspiracji dla przyszłych twórców reklam! To wydarzenie już na stałe wpisało się do kalendarza naszej szkoły. #DzieńReklamożerców #ZSRA #TechnikiumReklamy #Reklama #Inspiracja #Wiedza #Prelekcje #Konkurs #Nagrody #Sponsorzy