W dniu 31.01.2024 na Placu Ratuszowym punktualnie o godzinie 12.00 rozpoczął się 6 Jeleniogórski Polonez Maturzystów. W imprezie udział wzięły prawie wszystkie jeleniogórskie szkoły ponadpodstawowe. Jakub Wygnański z Martyną Grzesiuk oraz Dawid Zakaszewski wraz z Julią Nowak zatańczyli w strojach ludowych wypożyczonych specjalnie na tę okazją przez Teatr im. Cypriana Kamila Norwida. Do tańca mogli włączyć się mieszkańcy Jeleniej Góry. Pan Jerzy Łużniak- Prezydent Miasta Jeleniej Góry odtańczył chodzonego wraz z Dyrektor szkoły Panią Anna Szydłowska-Robak .
Przypominamy, że pierwszy Polonez miał miejsce 5 stycznia 2018 roku. Inicjatorem całej imprezy jest Pan Jakub Kisiel-Kiślański nauczyciel wychowania fizycznego w naszej szkole.
Zapraszamy do fotorelacji.