Drodzy Rodzice, Drodzy Uczniowie,

Zespół Szkół Rzemiosł Artystycznych im. Stanisława Wyspiańskiego w Jeleniej Górze zaprasza chętnych uczniów klas siódmych i ósmych, a także ich rodziców do udziału w bezpłatnych warsztatach fotograficznych zwieńczonych sesją świąteczną.

Na zajęcia zapraszamy 14 uczestników. Warsztaty mają na celu wprowadzenie w świąteczny nastrój, wspólną pracę w miłej atmosferze oraz zaprezentowanie kierunków kształcenia w naszym Technikum i Liceum Sztuk Plastycznych.

19.12.2023, 16:30 – 18:30 – Sesja świąteczna (termin zgłoszeń: 18.12.2023)

miejsce: Zespół Szkół Rzemiosł Artystycznych, ul. Cieplicka 34, 58-560 Jelenia Góra


Grupa może liczyć maksymalnie 14 osób, dlatego liczy się kolejność zgłoszeń.

Zgłoszenia należy kierować na adres anna.liskiewicz@zsart.edu.pl

Zapraszamy bardzo gorąco do zapoznania się z naszą szkołą!