W dniu dzisiejszym, w naszej szkole, odbyło się spotkanie dyrekcji Anna Szydłowska-Robak z przedstawicielami Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu, Filii w Jeleniej Górze: Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu – Filia w Jeleniej Górze Dziekanem Filii dr hab. Piotrem Rogalą, prof. UEW, Kierownikiem Katedry Marketingu i Zarządzania Gospodarką Turystyczną dr hab. Izabelą Michalską-Dudek, prof. UEW oraz dr Piotrem Zawadzkim.
Przedmiotem spotkania, było ustalenie szczegółów współpracy w zakresie prowadzenia cyklicznych zajęć dla uczniów w technikum reklamy przez pracowników Katedry Marketingu i Zarządzania Gospodarką Turystyczną, a także uczestnictwa studentów specjalności marketing oraz kierunku logistyka i marketing w zajęciach praktycznych z zakresu grafiki komputerowej i pracowni reklamy w naszej szkole.