Zaczynamy cykl cotygodniowych, popołudniowych, darmowych spotkań i konsultacji online dla kandydatów do jeleniogórskiego Liceum Sztuk Plastycznych. Będzie możliwość dla ciebie i rodziców porozmawiać o wyborze szkoły. Masz talent plastyczny? Pokaż nam swoje prace. Konsultacji udzielą profesjonalni artyści – nauczyciele naszej szkoły. Pomożemy ci przygotować się do egzaminu wstępnego. Rozwiejemy twoje wątpliwości dotyczące wyboru szkoły oraz twoich umiejętności, zdolności i prac plastycznych.

Link do spotkań będzie przesyłany po zarejestrowaniu na : rekrutacja.plastyk.jg@gmail.com Wystarczy przesłać dane: imię, nazwisko, numer telefonu i adres e-mail oraz parę zdjęć swoich prac plastycznych.

Większość informacji na temat przebiegu konsultacji i egzaminu wstępnego zsart.edu.pl znajdziesz w zakładkach Liceum Sztuk Plastycznych – Rekrutacja. Można tez przesyłać pytania na e-mail: rekrutacja.plastyk.jg@gmail.com Odpowiemy pisemnie, telefonicznie lub online.