16 października odbyły się otrzęsiny klas pierwszych. Z tej okazji zorganizowano grę terenową. Uczestnicy zabawy mogli przy okazji podziwiać urokliwe miejsca Cieplic. Każda z drużyn udała się szlakiem pełnym zagadek i zadań. Nasi nowi uczniowie zobaczyli Park Zdrojowy, Plac Piastowski, Muzeum Przyrodnicze, Pałac  Schaffgotschów, Rzeźbę „Marysieńki” przy Termach Cieplickich, której renowacji podjęła się niedawno Nasza Szkoła oraz rzeźbę dwóch mieczy wykonaną przed laty przez pedagogów związanych z Rzemiosłami. Uczestnicy musieli również wykazać się talentem aktorskim przed murami Teatru Animacji , zmierzyć się z zaszyfrowanym hasłem i wykazać się talentem plastycznym tworząc portret wychowawcy. W grze zwyciężyła klasa 1 LPg – gratulujemy ! Następne miejsca przypadły kolejno: 1 DJg, 1MRg, 1IR, ILSP, 1F i 1Fg.