Dnia 27 września nasi uczniowie brali udział w akcji zorganizowanej przez Moją Fundację „Szkoła bez hejtu” Do rywalizacji stanęło osiem szkół średnich z Jeleniej Góry. Każda drużyna liczyła po 10 osób. Nasi uczniowie byli podzieleni na 2 drużyny. Jedna grupa realizowała mural o tematyce związanej z problemem hejtu. Druga grupa brała udział w ekologicznej grze terenowej i zbierała u przy okazji jak największą ilości śmieci. Obie drużyny dzielnie walczyły i po zsumowaniu punktów uzyskanych w obu konkurencjach Nasza Szkoła zdobyła trzecie miejsce. Mural wykonany przez Naszych Uczniów można obejrzeć w przejściu podziemnym po aleją Jana Pawła II w okolicy Galerii Nowy Rynek. Dziękujemy wszystkim uczniom i opiekunom zaangażowanym w akcję.