Dnia 19 października uczniowie naszego technikum w składzie Natalia Matwijów z kl. 3F, Jeremi Wowk, Michał Józefowicz i Gabriel Grabiec z kl. 1D oraz Kornel Mandziej z kl. 1F, pod opieką Pani Magdaleny Baniewskiej, wzięli udział w rajdzie na Samotnię, zorganizowanym w ramach projektu „Moja Mała Ojczyzna- Sudety Zachodnie”. Nasi uczniowie rywalizowali z 8 innymi szkołami średnimi w kilku konkurencjach. Jedną z nich był test sprawdzający wiedzę na temat Karkonoszy, który odbył się w Domku Myśliwskim. Następnie szkoły udały się na Samotnię. Tam kolejne punkty grupy dostawały za odpowiedni strój na wyprawę w góry, a także posiadanie apteczki pierwszej pomocy. Na koniec szkoły prezentowały wiersze bądź piosenki o górach. Nasza grupa zdobyła czwarte miejsce. I choć to nie podium, to wrażenia, atmosfera i widoki były fantastyczne.

Zdjęcia: Pani Magdalena Baniewska