W Galerii Małych Form na trzecim piętrze Książnicy Karkonoskiej przy ul. Bankowej odbył się 8 lutego wernisaż wystawy pt. „Niedopowiedzenia”. Uczniowie klasy 3 LP zaprezentowali rysunek, malarstwo, rzeźbę, fotografię i szkło artystyczne. Pomysłodawczynią wystawy jest Weronika Pleszka. W wernisażu udział wzięli młodzi artyści, ich goście, naczelnik oświaty, dyrektor Rzemiosł i zadowoleni ze swych podopiecznych nauczyciele.
Na wystawie swoje prace zaprezentowali: Marta Bordych, Barbara Brusiłowicz, Natalia Bzodek, Daria Chraścina, Łukasz Czepczak, Natalia Foryś, Katarzyna Jackowska, Martyna Jarosz, Dominika Kowalczyk, Anna Kowalewska, Zuzanna Kozak, Maria Kulpińska, Joanna Nowak, Antonina Olszewska, Weronika Pleszka, Anna Sikora, Dominika Skowrońska, Karolina Szach oraz Izabela Tupcik. Dzieła uczniów można oglądać do 8 marca br. Gratulujemy !