W dniu 7.04.2017 r. uczniowie naszego Gimnazjum wzięli udział w grze miejskiej w językach obcych, zorganizowanej przez ZSEiT w Jeleniej Górze w ramach projektu Moja Mała Ojczyzna. Do konkursu przystąpiły drużyny z pięciu jeleniogórskich gimnazjów. Naszą szkołę pod opieką Pani Anny Liskiewicz godnie reprezentowali: na trasie angielskiej – Laura Tlałka, Jakub Serafin i Łukasz Klukowski, a na trasie niemieckiej – Sandra Michalec, Oliwia Mućka i Julia Ostrówka.

Gracze musieli udowodnić, że świetnie posługują się językami obcymi, oraz wykazać się znajomością zabytków Jeleniej Góry.

Wyniki w grupach językowych:
Język niemiecki:

I miejsce – Gimnazjum w Zespole Szkół Rzemiosł Artystycznych
II miejsce – Gimnazjum w Łomnicy
III miejsce – Gimnazjum nr 3

Język angielski

I miejsce – Gimnazjum nr 1
II miejsce – Gimnazjum w Zespole Szkół Rzemiosł Artystycznych
III miejsce – Gimnazjum nr 4

Wielkie gratulacje 🙂