W dniu 15 lutego 2017 roku w jeleniogórskim liceum plastycznym w Zespole Szkół Rzemiosł Artystycznych odbyły się artystyczne zajęcia feryjne dla wszystkich zainteresowanych. Zajęcia cieszyły się dużym zainteresowaniem nie tylko młodzieży gimnazjalnej, ale również i młodszych dzieci. Swoje umiejętności artystyczne podnosiła również emerytowana pani, która przyszła w zastępstwie swojej chorej wnuczki. Zadowoleni uczestnicy warsztatów mogli zabrać ze sobą swoje artystyczne realizacje. Zajęcia prowadzili:

Szkło artystyczne – witraż, biżuteria szklana , grawerowanie na szkle (E. Kopeć-Kotulska, A. Ślipko-Strzałkowska)

Snycerstwo – rzeźba w drewnie, drzeworyt – forma graficzna (A. Tymon-Mrozik, I. Kulikowski)

Rzeźba – modelowanie w glinie, odlewy gipsowe (M. Znamienkiewicz)

Rysunek i malarstwo – martwa natura (J. Znamienkiewicz)

Fotografia – portrety, animacja, Photoshop (K. Zwoliński)