W piątek 27 marca br. Zespół Szkół Rzemiosł Artystycznych prezentował ofertę szkoły na Placu Ratuszowym w ramach imprezy „Programuję swoją przyszłość Jelenia Góra… enter”. Impreza ta odbywała się równocześnie z Grą Miejską dla gimnazjalistów.

Gimnazjaliści z Jeleniej Góry i okolic mogli zapoznać się z ofertą  szkoły ponadgimnazjalnej. Zaprezentowały się wszystkie kierunki kształcenia w naszej szkole. Uczniowie zaprezentowali nie tylko efekty swojej pracy na zajęciach ale również pokazywali swoje praktyczne umiejętności na Placu Ratuszowym. Swoim talentem artystycznym mógł się także podzielić Zespół Czarne i Białe w składzie: Tomasz Taf, Kacper Blaszewski i Marcin Bednarek. Uczniowie zaprezentowali dwa autorskie utwory: Paranoja i Ptak.

Dodatkowo w ramach Gry Miejskiej Pani Alicja Kaniecka prowadziła stanowisko szkoły, gdzie gimnazjaliści wykonywali zadanie polegające na kolorowaniu jeleniogórskiego herbu w programie Corel Drow.

Wszystkim uczniom i ich opiekunom dziękujemy za promocję szkoły.3