Zapraszamy kandydatów do Liceum Sztuk Plastycznych na dzień otwartej szkoły oraz darmowe zajęcia z rysunku i malarstwa przygotowujące do egzaminu wstępnego do naszej szkoły. Najbliższe takie zajęcia odbędą się 20 kwietnia (sobota) 2024 roku w godzinach: 10.00 – 13.00  w naszych pracowniach artystycznych.  Następne takie zajęcia odbędą się 17 maja 2024 w godz.  15.00 – 18.00. Zajęcia są darmowe, należy jednak przynieść ze sobą blok A3,  ołówki miękkie, gumkę, taśmę papierową, farby plakatowe lub akrylowe, pędzle. Kandydaci będą rysować postać z natury (modela) oraz malować martwą naturę.  Zapraszamy również rodziców lub opiekunów kandydatów do zobaczenia szkoły, pracowni i galerii oraz do rozmowy.