W piątek miał miejsce wernisaż pokonkursowy 7 edycji Konkursu Fotografii Mobilnej OBOK MNIE.  Wśród wyróżnionych znalazły się uczennice naszej szkoły Sandra Maj oraz Jasmin Sawicz. Ponadto na wystawie pokonkursowej znalazły się prace jeszcze ośmiu uczniów: Anna Paluszkiewicz, Julia Wydmuch, Karina Sroczyńska, Martyna Raab, Nadia Eckert, Łuszczyńska, Katarzyna Grondowy oraz Kacper Dziędzioła.

Organizatorem konkursu jest Jeleniogórska Strefa Fotografii oraz Jeleniogórskie Centrum Kultury oraz Książnica Karkonoska. Wystawę można oglądać do 15 kwietnia w Galerii pod Brązowym Jeleniem.

Zapraszamy do obejrzenia filmu zrealizowanego przez Sandrę Maj,  zdjęcia i montaż zostały wykonane przez Pana Mirosława Maja. Serdecznie dziękujemy za udostępnienie.

Gratulujemy i pamiętajcie, że jesteśmy z Was dumni