Zapraszamy kandydatów do Liceum Sztuk Plastycznych na egzamin wstępny 11 czerwca  2021 roku o godz. 10.00.

Jesteśmy już po konsultacjach online i zajęciach „na żywo” w pracowniach. Po to realizowaliśmy te działania, aby przybliżyć wam specyfikę szkoły, przygotować was do egzaminu i żeby było mniej nerwów na egzaminach. Jeżeli kogoś nie było, to nic się nie stało. Nie ma już czasu przed egzaminami na następne zajęcia w naszych pracowniach, ale jeśli ktoś ma pytania i chciałby skorzystać jeszcze z indywidualnych konsultacji to proszę pisać na e-mail: rekrutacja.plastyk.jg@gmail.com

Zadania na egzaminie wstępnym:

Rysunek – format A3 – postać stojąca lub siedząca, (czas pracy 50 minut), malarstwo – martwa natura – format A3 (czas pracy 50 minut) i kompozycja rzeźbiarska z papieru (czas pracy 50 minut).

Proszę przynieść: blok A3, ołówki lub węgiel, gumkę, farby wodne – tempery lub akryle, nożyczki, klej, taśmę klejącą przezroczystą.

Przypominam, że egzamin odbędzie się 11 czerwca (piątek) 2021 o godz. 10.00 w pracowniach artystycznych naszej szkoły i potrwa do godz.13.00. Na teren szkoły można wjechać od ul. Staszica od strony boiska szkolnego. Kandydaci zaopatrzeni muszą być w maseczki, ale w trakcie pracy będą mogli je zdjąć. Będą zachowane odpowiednie warunki sanitarne. Rodzicom możemy pokazać inne pracownie szkolne, galerię i odpowiedzieć na pytania związane z naszą szkołą.

UWAGA. Ważne. Proszę o rejestrację i wybór naszej szkoły na stronie: https://dolnoslaskie.edu.com.pl/kandydat koniecznie do 31 maja!

Jeżeli ktoś się spóźni proszę o kontakt z sekretariatem szkoły, gdyż system komputerowy prawdopodobnie będzie blokował wybór naszej szkoły. Proszę również składać podania do burs szkolnych:

https://www.zspu.jgora.pl/

http://bursa1.jeleniagora.pl/

Do zobaczenia na egzaminie. Zero stresu i uśmiech na twarzy!