Szkoła Wyższa Wymiaru Sprawiedliwości w Warszawie oferuje bezpłatne, stacjonarne, pięcioletnie studia o profilu praktycznym dają studentom możliwość wyboru jednej z trzech ścieżek zawodowych: sądowo-prokuratorskiej, prawniczych zawodów regulowanych i konsularno-legislacyjnej.

 

Dzięki doskonałej i unikalnej kadrze dydaktycznej składającej się z ekspertów i praktyków (m.in.: sędziów, prokuratorów, adwokatów, radców prawnych, notariuszy, dyplomatów)  absolwenci SWWS będą posiadać wyjątkową wiedzę praktyczną i rzetelne przygotowanie do zawodu.

 

Szkoła Wyższa Wymiaru Sprawiedliwości oferuje swoim studentom autorski program studiów, indywidualnych opiekunów naukowych, naukę języków obcych pod kątem prawniczym, praktyki i staże, stypendia naukowe i socjalne, akademik w centrum Warszawy, a także dostęp do podręczników online.

 

Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z zasadami rekrutacji na stronie: https://swws.edu.pl/prawo/prawo-rekrutacja/, a także śledzenia profilu uczelni, pod poniższym linkiem: https://www.facebook.com/prawoswws/ 

 

Z wyrazami szacunku

WYDZIAŁ DS. EDUKACJI PRAWNEJ
Departament Strategii i Funduszy Europejskich