Dzień dobry,

W dniu 27 kwietnia, 17:00, organizujemy spotkanie online dla maturzystów. W spotkaniu weźmie udział Biuro Rekrutacji i wykładowcy z kierunku Media Kreatywne. Uczniowie dowiedzą się najważniejszych informacji dot. rekrutacji i ciekawostek na temat kierunku Media kreatywne: game design, animacja, efekty specjalne.

Będzie nam bardzo miło jeśli udostępnicie Państwo informację o spotkaniu w wirtualnych dziennikach lub w aktualnościach na Państwa stronie szkoły.

Szczegóły spotkania: https://www.dsw.edu.pl/aktualnosci/interesujesz-sie-grami-animacja-grafika-wez-udzial-w-webinarze   Zapisy: https://bit.ly/2RCQ4RF

„Chcesz tworzyć własne gry i projekty graficzne, rozwijać się w tej dziedzinie? Dolnośląska Szkoła Wyższa zaprasza na webinar, podczas którego wykładowcy i eksperci opowiedzą o tym, dlaczego warto zacząć studia i pracę w tej branży.”

 

5 powodów, dlaczego warto uczestniczyć w Q&A na temat mediów kreatywnych DSW? 

  1. Poznasz ekspertów ze świata gier, animacji i efektów specjalnych
    Podczas webinaru online będzie można zadawać pytania wykładowcom tego kierunku. Postarają się oni przybliżyć świat gier i animacji uczestnikom webinaru. Opowiedzą, co wyróżnia kierunek, jakie umiejętności nabywa się podczas studiów, jakie są perspektywy pracy i zarobków w branży. I oczywiście odpowiedzą na wszystkie pytania uczestników.
  2. Zajrzysz do laboratoriów i pracowni DSW 

Dolnośląska Szkoła Wyższa posiada wiele pracowni (komputerowe), laboratoriów (multimedialne, komputerowe, fotograficzne) i pracowni (montion capture, dźwięku). Uczestnicy webinaru zostaną zaproszeni na filmowy spacer po laboratoriach i uczelni. Dodatkowo wykładowcy opowiedzą o pracowniach wirtualnych, które są wykorzystywane w trakcie nauki zdalnej.

  1. Dowiesz się jak wygląda proces rekrutacji online

Aby rozpocząć studia, konieczne jest zdanie matury. Każda uczelnia wymaga świadectwa maturalnego, ale nie każda posiada progi punktowe. Tak jest w przypadku DSW. Jakie dokumenty są wymagane od kandydatów, jakie są terminy rekrutacji, czy trzeba spełnić dodatkowe wymogi?  Spotkanie online to okazja do zadawania pytań dotyczących rekrutacji. W  jego trakcie uzyskasz odpowiedzi, jak krok po kroku, bez wychodzenia z domu, wygodnie zapisać się na studia i przekazać niezbędne dokumenty.

  1. Zadawaj pytania, uzyskuj odpowiedzi natychmiast  

Spotkania online to okazja do zadawania pytań przez uczestników. Dzięki temu szybko uzyskasz interesujące Cię odpowiedzi i nie będziesz musiał tracić czasu na szukanie informacji. Podczas webinaru odpowiedzi udzielą wykładowcy i studenci kierunku, a także pracownik Biura Rekrutacji. Zyskasz też informacje o grupach socialowych absolwentów i studentów DSW.

  1. Nie musisz wychodzić z domu. Wygodnie i bezpiecznie weź udział w spotkaniu 

Nie musisz wychodzić z domu i jechać na uczelnię, aby uzyskać ważne informacje. Z kanapy lub fotela z laptopem na kolanach weź udział w spotkaniu. Zaproś swoich znajomych i przyjaciół, którzy też myślą o rozwoju w świecie gier i mediów kreatywnych.

Zapraszamy!

Dolnośląska Szkoła Wyższa we Wrocławiu