Dzień dobry,

 

Szanowni Państwo,

 

zapraszamy uczniów na wirtualne Dni Otwartych Drzwi w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej im. Witelona w Legnicy. Odwiedzić nas można poprzez stronę internetową – www.dod.pwsz.legnica.edu.pl

 

Przyszli studenci mogą wirtualnie pospacerować po kampusie – zajrzeć do sal wykładowych, ćwiczeniowych, pracowni i laboratoriów oraz zobaczyć jak wykorzystywana jest uczelniana baza. Można także zapoznać się z ofertą edukacyjną na rok akademicki 2021/2022, zasadami rekrutacji na studia, kierunkami kształcenia.

 

Wybór naszej Uczelni, pozwoli przyszłym studentom zrealizować zaplanowane aspiracje edukacyjne. Atrakcyjne kierunki studiów I stopnia – licencjackich i inżynierskich, studiów II stopnia – magisterskich, jednolitych studiów magisterskich, kursów i szkoleń, nowoczesne zaplecze dydaktyczne a także współpraca z lokalnymi przedsiębiorstwami, w których studenci mogą odbywać praktyki zawodowe, gwarantują studia nie tylko efektywne ale i prowadzone w akademickiej formie.

 

Z poważaniem

 

Przemysław Kulon