Prezentujemy prace, które zostały wykonane przez Naszych Uczniów we wrześniu tego roku. Ciepła aura sprzyjała wtedy zajęciom plenerowym, a bliskość wielu atrakcyjnych miejsc zachęcała do wycieczek. Zadaniem uczniów klasy 2F i 2Fg było wykonanie zdjęć przedstawiających piękno miejscowości, w której zlokalizowana jest Nasza Szkoła oraz zmontowanie z tych fotografii pocztówki. Uczniowie wykonywali zadanie pod opieką Pana Krzysztof Zwolińskiego – odwiedzili m. in. Park Zdrojowy, Park Norweski, Tężnie, Plac Piastowski, tamę oraz wiele innych miejsc. Przyznajemy, że zadanie, wbrew pozorom, nie należało do najłatwiejszych, zdjęcia należało odpowiednio dobrać i zmontować w Photoshopie dodając określoną ramkę i gradient,  ale udało się nam je wykonać. Poniżej przedstawiamy wybrane widokówki, których autorami są: Joanna Gałek, Dominika Gosecka, Julia Hachulska, Alicja Jaskułowska, Aleksandra Kondoł, Nikola Kos, Klaudiusz Krawczyk, Paula Masierak, Julia Mularonek,  Maja Tymińska, Nadia Użałowicz.

Tekst: Wiktoria Lisiecka