Telefon Wsparcia Psychologicznego Zespołu Szpitala MSWiA i Miasta Jelenia Góra

tel. 663 380 965
tel. 508 602 874
od dnia 26.03.2020 r. do odwołania
w godzinach 11:00 -13:00 od pon. do piątku

W związku z ogłoszonym w kraju stanem epidemii informujemy, że otwieramy linie bezpłatnego wsparcia psychologicznego (tylko koszty operatora telefonii).

Chcemy pomagać w tym trudnym czasie wszystkim tym, dla których ostatnie dni i myśli o kolejnych są bardzo trudne, wyczerpujące fizycznie i psychicznie. Jest to krok w stronę osób doświadczających w tym okresie lęku, ataków paniki, przeżywających silne emocje w związku z izolacją, brakiem pracy, szkoły. Dla osób, które nie mają z kim porozmawiać o tym co się dzieje i czują się samotne.
Zadzwoń. Czekamy na Twój Telefon!!!

Zespół Psychologów i Terapeutów SPZOZ MSWiA w Jeleniej Górze