27 marca odbył się konkurs – Oblicza Przedsiębiorczości. Tematem przewodnim był Stres w życiu codziennym i biznesie. Patronat objęła Karkonoska Agencja Rozwoju Regionalnego w Jeleniej Górze. Celem konkursu była współpraca zespołowa, odkrycie kreatywności uczniów a także możliwość prezentacji. W konkursie wzięli udział uczniowie z 7 szkół z Jeleniej Góry i okolic (SP nr 7, SP nr 11 i SP nr 13 w Jeleniej Górze, SP w Mysłakowicach, Szkoły Społecznej w Jeleniej Górze oraz dwie drużyny z Gimnazjum z Naszej Szkoły).  Każda z drużyn przedstawiła pojęcie stresu w innym ujęciu. Jednym z zadań było zrobienie zdjęć w sytuacji stresowej i relaksacyjnej. Po przedstawieniu prezentacji, uczniowie uczestniczyli w warsztatach arte terapia. Tematem warsztatów była mozaika szklana oraz malowane światłem.

I miejsce zajęły uczennice ze Szkoły Podstawowej w Mysłakowicach.

II miejsce zajęli uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 7 w Jeleniej Górze.

III miejsce zajęły uczennice ze Szkoły Podstawowej nr 11 w Jeleniej Górze.

Wyróżnienie zostało przyznane dla uczennicy ze Szkoły Społecznej w Jeleniej Górze.

W pracach Jury uczestniczyli: Pani Luiza Laskowska Dyrektor BWA, Pani Magdalena Rękas prodziekan do spraw dydaktyki na Wydziale Ekonomii, Zarządzania i Turystyki Uniwersytetu Ekonomicznego, Pani Elżbieta Zakrzewska Burmistrz Miasta Kowary, Pan Paweł Płocheć doradca zawodowy w Karkonoskiej Agencji Rozwoju Regionalnego w Jeleniej Górze, Pani Anna Rosół Dyrektor Banku Credit Agricole w Jeleniej Górze,  Pan Paweł Rec doradca klienta w Banku Credit Agricole oraz Pani Dorota Szyndlar-Szeluk kierownik kina Helios Jelenia Góra.

Sponsorami nagród byli: Karkonoska Agencja Rozwoju Regionalnego, Zespół Szkół Rzemiosł Artystycznych, Galeria Sudecka, Firma Komputronik, Kino Helios, Bank Credit Agricole, Pałac Wojanów, Hotel Gołębiewski, Pizza Hut, Termy Cieplickie.

Jury i sponsorom dziękujemy za pomoc natomiast laureatom serdecznie gratulujemy.

Zdjęcia: Oliwia Szczodrak 4 FI, Błażej Recki 3 LP