13 marca odbył się w Książnicy Karkonoskiej wernisaż wystawy pod nazwą SPLOT. Na wystawie zaprezentowano prace uczniów Liceum Plastycznego z Naszej Szkoły. Można było zobaczyć fotografie artystyczną i użytkową, biżuterię wykonaną w drewnie i szkle oraz prace snycerskie, witraże i szkło artystyczne. Tytuł wystawy związany jest ze specjalizacjami w jakich kształci Liceum Plastyczne (szkło artystyczne, snycerstwo oraz fotografia artystyczna).  Część prac ma charakter użytkowy, pojawiły się zdjęcia mody, fotografia reklamowa, biżuteria i witraże. Zamysłem organizatorów było pokazanie, że w Liceum Plastycznym rozwijane są także umiejętności potrzebne na rynku pracy.  Autorami prac są uczniowie klasy 3 LP: Ewelina Duda, Justyna Dżaman, Nikola Gęsiarz, Paula Lis, Milena Karolczak, Martyna Majda, Katarzyna Mosiądz, Błażej Recki i Klaudia Trojanowska. Serdecznie zapraszamy do zwiedzania wystawy, która potrwa do 15 kwietnia.