13 marca (środa) o godz. 9.45 odbędzie się w Książnicy Karkonoskiej wernisaż wystawy SPLOT. Na wystawie zostaną zaprezentowane prace uczniów Liceum Plastycznego z Zespołu Szkół Rzemiosł Artystycznych im. Stanisława Wyspiańskiego w Jeleniej Górze. Wśród prac będzie można zobaczyć fotografie artystyczną i użytkową, biżuterię wykonaną w drewnie i szkle oraz prace snycerskie, witraże i szkło artystyczne. Tytuł wystawy związany jest ze specjalizacjami w jakich kształci Liceum Plastyczne (szkło artystyczne, snycerstwo oraz fotografia artystyczna). Autorami prac są uczniowie klasy 3 LP: Ewelina Duda, Justyna Dżaman, Nikola Gęsiarz, Paula Lis, Milena Karolczak, Martyna Majda, Katarzyna Mosiądz, Błażej Recki i Klaudia Trojanowska. Serdecznie zapraszamy.

Projekt plakatu: Klaudia Trojanowska