Dnia 3 września w Naszej Szkole odbyło się uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019. Pani Dyrektor Anna Szydłowska – Robak powitała uczniów i przedstawiła nowych nauczycieli. Swą obecnością zaszczycił nas Pan Prezydent Miasta Marcin Zawiła. Jak przystało na szkołę artystyczną dodatkową atrakcją był występ wokalny naszej uczennicy Anny Juszczyk.

Rozpoczęciu roku i pierwszym dniom nauki towarzyszy termomodernizacja placówki, dzięki której ulegną poprawie warunki pracy. Szkoła nabierze estetycznego wyglądu i będzie tańsza w utrzymaniu.

Wierzymy, że ta zmiana pociągnie za sobą kolejne sukcesy Naszej Szkoły, która zgodnie z ogólnopolskimi tendencjami stawia na kształcenie kompetencji zawodowych, pożądanych na współczesnym rynku pracy.