W mediach jeleniogórskich pojawiły się reportaże na temat zorganizowanego przez naszą szkołę pierwszego integracyjnego turnieju siatkarskiego.

„Z inicjatywy Zespołu Szkół Rzemiosł Artystycznych w hali im. Jerzego Szmajdzińskiego rozgrywany jest I Integracyjny Turniej Piłki Siatkowej, w którym biorą udział jeleniogórskie szkoły, uczelnie, a także służby mundurowe. Wielu spotkaniom towarzyszą ogromne emocje, są zacięte wymiany, ale najważniejsza jest idea integracji.

Pierwszy Integracyjny Turniej Piłki Siatkowej odbywa się pod hasłem „Integracja oświaty, służb mundurowych i szkolnictwa wyższego”, a imprezę objął honorowym patronatem Prezydenta Miasta Jeleniej Góry. Mecze rozgrywane są w hali im. Jerzego Szmajdzińskiego Karkonoskiej Państwowej Szkole Wyższej w Jeleniej Górze przy ul. Lwóweckiej 18.(..)” cyt. jelonka.com

„Drużyna Absolwentów i Sympatyków Karkonoskiej Państwowej Szkoły Wyższej zwyciężyła w turnieju siatkówki, który odbył się w miniony weekend na terenie uczelni. Wzięło w nim udział 15 ekip, m.in. policji, straży pożarnej oraz reprezentacje jeleniogórskich szkół ponadgimnazjalnych.

W emocjonującym finale Absolwenci KPSW pokonali ekipę Policji w dwóch setach. Wynik 2:0 nie oddaje przebiegu spotkania, które było bardzo zacięte.(..)” cyt. nj24.pl

„Dwa dni, 9 i 10 marca 2018 pod hasłem „Integracja oświaty, służb mundurowych i szkolnictwa wyższego”, trwały rozgrywki Pierwszego Integracyjnego Turniej Piłki Siatkowej w Karkonoskiej Państwowej Szkole Wyższej w Jeleniej Górze przy ul. Lwóweckiej 18.

AAA 9066

W turnieju wzięło udział 150 zawodników z 14 drużyn. O puchar dla najlepszego zespołu walczyli przedstawiciele Policji, Straży Pożarnej, Jeleniogórskich Szkół Wyższych oraz Ponadgimnazjalnych. Na boisku nie zabrakło również grupy z Piechowic. (..)” cyt. portalik24.pl

Zachęcamy do przeczytania  artykułów na temat wydarzenia na stronie jelonka.com, nj24.pl, portalik24.pl