Pod tym hasłem uczniowie ZSRA przez prawie miesiąc zbierali zabawki, kosmetyki, przybory szkolne oraz inne potrzebne rzeczy dla dzieci z jeleniogórskiego domu dziecka. Pomysłodawczynie i koordynatorki akcji to Beata Zasada i Angelika Spernoga z klasy 2 F/I. Uczennice chętnie poświęciły wiele godzin, aby wybrać, kupić i zapakować prezenty dla dzieci.
20 grudnia trzy uczennice z klasy 2 F/I wraz z opiekunem Samorządu Uczniowskiego odwiedziły dzieci z Domu Dziecka, aby przekazać im zebrane upominki. Czas spędzony w placówce na wspólnych zabawach i rozmowach z dziećmi oraz opiekunami upłynął bardzo szybko.
Dziękujemy wszystkim, którzy przyłączyli się do akcji, w szczególności uczniom klasy 1 LP, 2 LP oraz 2 F/I.