W dniu 8 maja w Książnicy Karkonoskiej odbył się wernisaż wystawy pn. „Inspiracje”. Wystawę oglądać będzie można do 25 maja. Na wystawie prezentowane są prace uczniów kształcących się na kierunku fototechnik oraz na specjalizacji fotografia w Liceum Plastycznym.

W wystawie udział wzięli następujący uczniowie:

Angelika Blicharz, Cezary Bezlapowicz,  Szymon Bialic, Wiktoria Ciepiela, Kamil Czupryna, Aleksandra Dąbrowska, Martyna Łucja Dombrowska, Martyna Jarosz, Norbert Karwas, Pola Kołodzińska, Zuzanna Kozak, Maria Kulpińska, Michał Mazurkiewicz, Karolina Muranko, Martyna Nowaczyk, Wiktoria Klaudia Reslerowska, Wiktoria Szczerba, Natalia Tarka, Joanna Taurogińska, Katarzyna Ulanowska Małgorzata Alicja Wasilewska, Dominika Wolańska, Gabriela Zając. Gratulujemy i życzymy następnych sukcesów.