Na stronie jelonka.com pojawił się artykuł o obchodach Dnia edukacji Narodowej w ZSzRzArt:

Zainteresowania i pasje – takie hasło przyświecało tegorocznym obchodom Dnia Edukacji Narodowej w Zespole Szkół Rzemiosł Artystycznych. Uczniowie i nauczyciele szkoły prezentowali swoje pasje i zainteresowania, a jak przystało na szkołę artystyczną, pokazów było wiele.

Szachy, gry i łamigłówki, taktyka, modelarstwo czy systemy bitewne zajmują głowę sporej grupy uczniów, a ich zainteresowanie podzielają nauczyciele przedmiotów zarówno zawodowych jak i ogólnokształcących. Warsztaty artystyczne malarskie, szkła artystycznego oraz „Wyczarowane z drewna” to kolejna atrakcja, która przyciąga miłośników sztuki. (…)
Zachęcamy do przeczytania całego artykułu na stronie jelonka.com.