Kolejne zadanie fotograficzne wykonane przez Naszych Uczniów nosi nazwę „RYTM”.  Rytm ciągle nam towarzyszy. Chyba najbardziej, kiedy słuchamy muzyki. Ale rytm jest możliwy do zaobserwowania prawie wszędzie. Rytm bicia serca, rytm pór roku, rytm dnia i nocy, rytm w architekturze, rytm montażu ujęć filmowych. Całe nasze życie składa się z pewnych rytmicznych elementów np. kiedy mama rytmicznie kołysze dziecko czy też używa grzechotki, aby uspokoić niemowlę. Zadaniem uczniów było pokazanie rytmu na zdjęciu. To ćwiczenie miało również na celu zachęcenie uczniów do rytmicznej pracy. Zdjęcia wykonali uczniowie klas 1F i 1Fg, którym  należy się  pochwała za systematyczne wykonywanie prac: Joanna Gałek, Alicja Jaskułowska, Nikola Kos, Wiktoria Lisiecka i Tomasz Goleniszcza.

Krzysztof Zwoliński