Dyrektor Anna Szydłowska-Robak – pedagog szkolny Wicedyrektor Anna Sagadyn – informatyka, przedmioty zawodowe technik informatyk
LP. | Nazwisko i imię | Nauczany przedmiot |
1. | Amarowicz Małgorzata | Przedmioty zawodowe – technik fotografii i multimediów |
2. | Bajor Katarzyna | Język niemiecki |
3. | Baniewska Magdalena | Język niemiecki, język angielski |
4. | Bartos Marta | Przedmioty zawodowe – technik przemysłu mody, technik stylista |
5. | Bilska Agnieszka | Matematyka |
6. | Bocheńska Danuta | Przedmioty zawodowe – technik fotografii i multimediów |
7. | Bryniarski Bartosz | Przedmioty zawodowe – technik informatyk |
8. | Cięciwa Urszula | Język polski |
9. | Cychol Joanna | Język polski |
10. | Czaplicka Anna | Historia, wos |
11. | Dudek Ryszard | Przedmioty zawodowe technik technologii drewna | 12. | Kędzior Renata | Biologia |
13. | Kisiel-Kiślański Jakub | Wychowanie fizyczne |
14. | Klafta Katarzyna | Rysunek i malarstwo |
15. | Kopeć-Kotulska Ewa | Przedmioty artystyczne – specjalność: szkło i witraż |
16. | Kubala Arkadiusz | Język angielski |
17. | Kuczyński Krzysztof | Przedmioty zawodowe – technik fotografii i multimediów |
18. | Kulikowski Ireneusz | Przedmioty artystyczne – snycerstwo, rzeźba |
19. | Lercher Maciej | Wok, przedmioty zawodowe – technik reklamy |
20. | Lisowska Anna | Przedmioty zawodowe – technik przemysłu mody, technik stylista |
21. | Liskiewicz Anna | Język niemiecki |
22. | Lemiesz Krystyna | Przedmioty zawodowe – technik przemysłu mody, technik stylista |
23. | Maćkowiak Małgorzata | Rysunek i malarstwo |
24. | Masiewicz Marcin | Przedmioty zawodowe – technik fotografii i multimediów |
25. | Matwijów Izabella | Wychowanie fizyczne |
26. | Mickiewicz Ewa | Historia sztuki |
27. | Mikuła Agnieszka | Język angielski |
28. | Młynek Zofia | Matematyka, fizyka |
29. | Niedbalski Przemysław | Przedmioty zawodowe technik technologii drewna |
30. | Patro Edyta | Historia sztuki |
31. | Piecyk Michał | Informatyka, geografia, rysunek zawodowy |
32. | Pindyk Elwira | Przedsiębiorczość, przedmioty zawodowe – technik reklamy |
33. | Piotrowski Dariusz | Wychowanie fizyczne |
34. | Plesner Roksana | Biologia |
35. | Poleszczuk Beata | Rewalidacja |
36. | Runowicz Katarzyna | Biblioteka |
37. | Sagadyn Anna | Przedmioty zawodowe – technik informatyk |
38. | Salus Aneta | Przedmioty zawodowe – technik reklamy |
39. | Sawicka Dagmara | Język angielski |
40. | Stankiewicz Barbara | Religia |
41. | Sobotko Dorota | Język angielski |
42. | Strzała Jarosław | Przedmioty zawodowe – technik informatyk |
43. | Szajkowska Dorota | Przedmioty zawodowe – technik fotografii i multimediów |
44. | Szpak Róża | Chemia, informatyka |
45. | Szydłowska-Robak Anna | Dyrektor |
46. | Szymski Maciej | Język angielski |
47. | Ślipko-Strzałkowska Agnieszka | Przedmioty artystyczne – specjalność: szkło i witraż, zespołowy projekt artystyczny |
48. | Tymon-Mrozik Adriana | Przedmioty artystyczne – specjalność: snycerstwo, rzeźba |
49. | Wągrodzka-Pietrzyk Małgorzata | Przedmioty zawodowe – technik informatyk |
50. | Wesołowska Magdalena | Język Angielski |
51. | Wis Agnieszka | przedsiębiorczość |
52. | Witek Katarzyna | Matematyka |
53. | Woźniak Dorota | Historia, wos |
54. | Wójcik Marta | Pedagog specjalny |
55. | Zaleska Lidia | Język polski |
56. | Zapłotna Anna | Geografia |
57. | Zdanowska Dorota | Biologia, Pedagog szkolny |
58. | Zipser Katarzyna | Matematyka, fizyka |
59. | Znamienkiewicz Marcin | Przedmioty artystyczne – specjalność: snycerstwo, rzeźba |
60. | Zwoliński Krzysztof | Przedmioty zawodowe – technik fotografii i multimediów, przedmioty artystyczne – specjalność: fotografia |