W dniu wczorajszym odbyła się konferencja zorganizowana przez Fundację Karkonosze dla Każdego i naszą szkołę. Tematem konferencji była kampania społeczna „Dzielą nas szczyty, łączą idee”. Głównym celem spotkania było podnoszenie wrażliwości społecznej, kształtowanie nowoczesnej postawy biznesowej oraz promowanie postawy „Społecznie odpowiedzialni & Biznesowo skuteczni”.
Do udziału zostali zaproszeni przedstawiciele wszystkich jeleniogórskich szkół ponadpodstawowych, studenci Karkonoskiej Akademii Nauk Stosowanych i Uniwersytetu Ekonomicznego, którzy mieli okazję wysłuchać wspaniałych prelegentów.
Dziękujemy serdecznie za możliwość współtworzenia tego wydarzenia.
Zdjęcia wykonali uczniowie klasy 3 Foto Julia Sobolewska i Aleks Byk
Wojciech Obidowski
Urszula Markowska-Przybyła
Karina Potapczyk