Liceum Plastyczne w Zespole Szkół Rzemiosł Artystycznych zaprasza na bezpłatne zajęcia z rysunku i malarstwa, które odbędą się 7 kwietnia (sobota) w godz. 10:00–12:00. Zajęcia są skierowane do uczniów klas trzecich gimnazjów i mają na celu przygotowanie chętnych do egzaminu wstępnego. Konsultacje odbędą się w pracowniach artystycznych Liceum Plastycznego przy ul. Cieplickiej 34 w Jeleniej Górze – Cieplicach. Na konsultacje należy przynieść: blok rysunkowy (A3), ołówki miękkie (B), pędzle, farby tempery lub plakatowe, można również przynieść swoje prace rysunkowe, malarskie i fotograficzne. Podczas konsultacji będzie można zapoznać się ze szkołą, pracowniami i specjalizacjami ze snycerstwa, szkła artystycznego i fotografii artystycznej. Zapraszamy również na zajęcia przygotowawcze i konsultacje, które odbędą się w dniu: 21 kwietnia 2018 (sobota) 10.00 – 12.00 Egzamin wstępny odbędzie się 19 maja (sobota) w godz. 10:00-13:00.