W dniu 16 stycznia 2019 odbył się w Książnicy Karkonoskiej finisaż wystawy „Zmysły” Daniła Zagajewskiego. Wystawę można było oglądać od 16 listopada 2018 roku, na pierwszym piętrze Książnicy, w miejscu, w którym często wystawiają się uczniowie. To debiutancka wystawa fotografii młodego artysty, który uczy się na kierunku Technik fotografii i multimediów w Naszej Szkole. Autor zainspirował się jednym z tematów realizowanych na zajęciach fotografii u nauczyciela Krzysztofa Kuczyńskiego. Wybrane zmysły przedstawił w postaci zestawów zdjęć. Pozowali mu koledzy i koleżanki z Liceum Plastycznego. Dla wytrawnego widza mogą pojawić się skojarzenia z twórczością znanego mistrza fotografii – Duane Michalsa, który w podobny sposób realizował swoje pomysły.

Zdjęcia: Błażej Recki kl. 3 LP