Uwaga!  Wnioski  dla kandydatów do szkoły średniej o przyjęcie  do Liceum Sztuk Plastycznych należy złożyć od 16 maja do 29 maja 2024 roku (inaczej niż w większości  szkół).  Wniosek należy wypełnić na stronie : https://dolnoslaskie.edu.com.pl/kandydat/app/access_locked.xhtml      logując się przy pomocy  numeru PESEL.  Przypominamy również, że  oprócz złożenia wniosku kandydat do  Liceum Sztuk Plastycznych musi zaliczyć egzamin sprawdzający uzdolnienia plastyczne, który odbędzie się w dniu: 14 czerwca 2024 r. w godz. 10.00 – 15.00.   Szczegóły w zakładce: Rekrutacja.   Kandydatów zapraszamy również na zajęcia z rysunku i malarstwa przygotowujące do egzaminu, które odbędą się w dniu 17 maja 2024 w godz. 15.00 – 18.00. Zajęcia są bezpłatne. Należy zabrać blok A3, ołówki, gumkę, farby akrylowe lub plakatowe, pędzle, taśmę klejącą papierową.