W dniu 25 kwietnia 2024 r. w Zespole Szkół Rzemiosł Artystycznych im. Stanisława Wyspiańskiego odbyła się piąta edycja konkursu Oblicza Przedsiębiorczości.  Patronat nad tym wydarzeniem, od jego pierwszej edycji, sprawuje Karkonoska Agencja Rozwoju Regionalnego w Jeleniej Górze. Tematem przewodnim tegorocznego konkursu było oszczędzanie. Uczniowie z klas 7 i 8 szkół podstawowych z Dolnego Śląska przedstawiali swoje propozycje dotyczące możliwości oszczędzania. Wygrała uczennica ze Szkoły Podstawowej im. Jadwigi Śląskiej w Sokołowcu Amelia Wator, drugie miejsce zajęła uczennica ze Społecznej Szkoły Podstawowej w Jeleniej Górze Milena Heleniak. Trzecie miejsce przypadło uczniowi ze Szkoły Podstawowej w Mysłakowicach Kubie Pudłowskiemu. Serdecznie dziękujemy wszystkim sponsorom ww wydarzenia : Karkonoska Agencja Rozwoju Regionalnego w Jeleniej Górze, Urząd Miasta Jelenia Góra, Urząd Miasta Kowary, Urząd Miasta Piechowice, Urząd Miasta Karpacz, Galeria Sudecka, Bank Credit Agricole, Kino Helios, Firmie Leroy Melin, Pan Ryszard Dzięciołowski, Termy Cieplickie, Hotel Gołębiewski i Pizzy Hut.  Niezmiernie cieszy nas, że tak młodzi ludzie dostrzegają jaką kluczową rolę odgrywa temat oszczędzania i kreuje on budowę stabilnej przyszłości ich pokolenia.