14 października z okazji Dnia Edukacji Narodowej w Naszej Szkole odbył się szereg interesujących dla uczniów zajęć. Każdy mógł znaleźć coś dla siebie. W galerii Liceum Plastycznego odbyły się wykłady na temat designu.W salach fotograficznych przygotowano projekcję filmów związanych z zawodem fotografa- filmowca – dziennikarza.  W salach informatycznych można było zagrać w swoja ulubioną grę. Na sali gimnastycznej odbył się mecz siatkówki – uczniowie kontra nauczyciele. Najważniejsza cześć obchodów odbyła się w auli, gdzie można było obejrzeć program artystyczny w wykonaniu naszych najzdolniejszych uczniów. Występy muzyczne, wokalne i taneczne wzbogacił występ magika i pokaz mody nauczycielskiej. Wszyscy doskonale się bawili.