28 lutego 2019 roku rozpoczął się projekt Akademia Przedsiębiorczości którego pomysłodawcą i organizatorem jest przez Karkonoska Agencja Rozwoju Regionalnego (KARR). Do udziału zaproszono uczniów z Zespołu Szkół Rzemiosł Artystycznych im. Stanisława Wyspiańskiego. Uczniowie z drugiej klasy kierunku technik organizacji reklamy z ogromnym zaangażowaniem uczestniczyli w projekcie.

Pierwsze warsztaty na temat „W PRACY SPĘDZISZ PÓŁ ŻYCIA. NIE ZOSTAWIAJ TEGO PRZYPADKOWI. ZAWÓD WYBIERAJ ŚWIADOMIE” poprowadziła Pani Renata Bech. Uczniowie rozwinęli umiejętności współpracy i kreatywnego, nieszablonowego myślenia. Przeprowadzone warsztaty pomogły im poznać się lepiej i dowiedzieć się, jak ocena innych różni się od ich samooceny. Pracując wspólnie uczestnicy projektu nauczyli się rozwiązywać postawione przed nimi zadania. Zgłębili tajniki pracy zespołowej. Zdobyte umiejętności z pewnością przydadzą się tym, którzy swoją przyszłość wiążą z biznesem i przedsiębiorczością. Kolejne warsztaty odbędą się w marcu.