W mediach jeleniogórskich 24jgora.plportalik24.pl, jelonka.com pojawił się artykuł nt. obchodów 100 lecia odzyskania niepodległości, w których wzięliśmy udział.

„Około 150 uczniów i przedszkolaków z cieplickich placówek, zatańczyło biało-czerwonego poloneza na Pl. Piastowskim w Cieplicach.
W ramach obchodów 100 lecia odzyskania niepodległości i wszystkich przedsięwzięć jakie podjęły placówki oświatowe w Cieplicach zorganizowano z udziałem szkół i przedszkoli wspólne zatańczenie poloneza.(..)” cyt. 24jgora.pl

„Sobota 12.05.2018 w Parku Zdrojowym w Cieplicach i na Placu Piastowskim była prawdziwym świętem radości. Już od godz. 11.000 sporo się działo.
W barwach narodowych dzieci przedszkolne i młodzież szkół cieplickich z pełnym zaangażowaniem zaprezentowała się w programie „Od przedszkolaka małego tancerza do maturzysty co w dorosłość zmierza”. Biało – Czerwony Polonez Cieplicki licznie zgromadzona publiczność nagrodziła gromkimi brawami.(..)” cyt. portalik24.pl

„Za nami wyjątkowe wydarzenie, które wpisuje się w obchody 100. rocznicy Odzyskania Niepodległości przez Polskę. Przedszkolaki i uczniowie z uzdrowiskowej części Jeleniej Góry zaprezentowali wczoraj (12.05) Biało–czerwonego poloneza cieplickiego, który odbył się na Placu Piastowskim. Kolejne wydarzenie w ramach 45. Wiosny Cieplickiej przyciągnęło do uzdrowiskowej części Jeleniej Góry sporo mieszkańców, którzy tym razem mogli podziwiać przedszkolaków i uczniów szkół średnich we wspólnym polonezie.(..)” cyt. jelonka.com

Zachęcamy do przeczytania całego artykułu na portalu 24jgora.pl, portalik24.pl oraz jelonka.com.