Konkurs „Wyczarowane z drewna” ma wieloletnią tradycję i na stałe wpisał się w kalendarz najważniejszej branżowej imprezy targowej – Drema i Furnica w Poznaniu. Konkurs sam w sobie jest doskonałą okazją, by zaprezentować się wśród profesjonalistów odwiedzających targi.

Wszystkie nadesłane prace są prezentowane na specjalnie zorganizowanej wystawie na stoisku Wydawnictwa Inwestor podczas targów Drema Furnica 2013 w dniach 16-19.04.2013.

Krzysztof Rogulski z Technikum Drzewnego w Garbatce Letnisku za pracę „Ścigacz z drewna” otrzymał Grand Prix Targów Poznańskich. Oprócz nagród dla siebie i klasy, uczeń zdobył też prezent dla szkoły, czyli pilarkę o wartości blisko 20 tysięcy złotych.

Na wystawie prezentowana będzie praca „Klucz szwed” wykonana przez ucznia naszej szkoły Marcina Bździucha z klasy pierwszej o kierunku technika technologii drewna. Praca ta uzyskała wyróżnienie, co daje możliwość uzyskania biletów wstępu na targi dla całej klasy wraz z opiekunami w dniu 19.04.2013.

Praca wykonana przez Marcina znalazła dodatkowe wyróżnienie poprzez zaprezentowanie jej w telewizji ogólnopolskiej, w programie informacyjnym „PANORAMA” w dniu 19.04.2013 o godzinie 15.45 .

Ten, który zainteresuje się powyższą informacją, może wejść do archiwum PANORAMY i przekonać się, że praca naszego ucznia została doceniona i wyróżniona. GRATULACJE !