16 stycznia w Teatrze im Cypriana Kamila Norwida odbyło się tradycyjne Spotkanie Noworoczne Prezydenta Jeleniej Góry Jerzego Łużniaka. Po części koncertowej w wykonaniu muzycznej gwiazdy – Marcina Wyrostka oraz później zespołu „Kruki i wrony” z I LO – „Żeroma” i  wystąpieniu pana  Prezydenta, zostały wręczone nagrody naszym uczniom  w podziękowaniu za przygotowanie rzeźb jelonków,  zdobiących teraz ulice naszego miasta.  Uczniami  i autorami ostatnich jelonkowych realizacji rzeźbiarskich są: Claudia Donajska, Patrycja Sobczyk, Jakub Wygnański, Martyna Grzesiak, Maja Przybylska, Wojciech Błaszczak.  Nauczyciel rzeźby i kierownik artystyczny w Liceum Sztuk Plastycznych – Marcin Znamienkiewicz dostał gratulacje od pana Prezydenta za opiekę artystyczną nad projektem „Szlaku jelonków”. Zdjęcia zostały udostępnione przez: Jelonka.com