W dniu 19 maja 2023 (piątek) w godz. 15.00-18.00   zapraszamy na zajęcia z rysunku i malarstwa dla kandydatów do Liceum Sztuk Plastycznych. Zajęcia są bezpłatne i odbywać się będą w pracowniach plastycznych naszej szkoły . Przygotowujemy w ten sposób kandydatów do obowiązujących w szkołach artystycznych egzaminów wstępnych. Prosimy o przyniesienie: ołówków, gumek, bloku A3, farb wodnych /akrylowe lub tempery/, pędzli. Prowadzimy również w tym czasie konsultacje i prezentujemy pracownie szkolne i galerię. Można przynieść swoje prace plastyczne.  UWAGA, WAŻNE! W elektronicznym systemie rekrutacji proszę zadeklarować wybór naszej szkoły do 31 maja 2023 roku do godz. 15.00.   Termin egzaminu wstępnego do LSP badającego uzdolnienia plastyczne kandydatów odbędzie się 12 czerwca 2023 r. (poniedziałek) w godz. 10.00 – 15.00 w pracowniach artystycznych.