W środę 19.04.2023 w Zespole Szkół Rzemiosł Artystycznych odbyła się już siódma edycja konkursu Młodego Informatyka. Uczniowie brali udział w trzech konkurencjach: tworzenie strony WWW, zarabianie wtyków rj45 oraz ogólny test wiedzy z dziedziny informatyki. W konkursie wzięło udział 23 uczniów ze szkół podstawowych z województwa dolnośląskiego.  Pierwsze miejsce zajęła uczennica SP 11 Wiktoria Maciejczyk. Na drugim miejscu podium znalazła się uczennica SP6 Emilia Koprowska. Na trzecie miejsce podium wskoczył Łukasz Cichy z SP11. Dzięki naszym sponsorom, żaden z uczestników nie opuścił murów naszej szkoły z pustymi rękami. Wielkie podziękowania za ufundowanie nagród dla sponsorów takich jak: Leroy Merlin, Sikla Polska, Miasto Kowary, Miasto Karpacz, Kino Helios, Termy Cieplickie, Credit Agricole, Hotel Gołębiewski, Pizza Hut, Ryszard Dzięciołowski oraz Fabryka IT, które obdarowały uczestników wieloma ciekawymi nagrodami. Konkurs ponownie okazał się okazją do miłego spędzenia czasu, świetną zabawą połączoną z nauką, co niejednokrotnie powtarzali uczestnicy. Dziękujemy wszystkim, którzy brali udział w konkursie jak i wszystkim, którzy przyczynili się do tego, że ten konkurs mógł się odbyć. Do zobaczenia w kolejnych edycjach.