W piątek 17 marca odbył się wernisaż pokonkursowej wystawy pt. „XV Międzynarodowy Konkurs Graficzny Józefa Gielniaka”. Podczas tej uroczystości wręczone zostały nagrody naszym uczniom, którzy brali udział w towarzyszącym konkursie dla dzieci i młodzieży „Graficzne impresje” organizowanym przez Muzeum Karkonoskie. Miło nam poinformować, że nasi uczniowie zdobyli następujące miejsca: 1 miejsce: Jakub Wojnarowicz (4 klasa Plastyka) 2 miejsce: Wiktoria Ryba (4 klasa Plastyka) 3 miejsce: Konstancja Klewecka (4 klasa Foto) Wyróżnienie: Sandra Maj (1 klasa Foto) Prace konkursowe zostały przygotowane pod kierunkiem Pani Małgorzaty Amarowicz oraz Pana Marcina Znamienkiewicza. Serdecznie gratulujemy. Film udostępniamy dzięki uprzejmości Sandry i Mirosława Maj.