Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z sobotniego dnia otwartego „Miasteczko Rzemiosł”, gdzie na każdej z ulic uczniowie klas ósmych wraz ze swoimi rodzicami mogli skorzystać z zajęć związanych z kierunkami i tak np. na ul Fotografów czekało na gości studio fotograficzne ze ścianką do zdjęć, a na ul. Projektantów warsztat z tworzenia materiałów z motywami kwiatowymi. Ponadto, na ul. Reklamowej tworzono breloki i ekologiczne torby z nadrukami, a na ul. Programistów uczniowie zarabiali kable do komputerów. Gadżety z drewna na ul. Drzewiarzy również cieszyła się popularnością. W tym samym czasie w Liceum Sztuk Plastycznym kandydaci brali udział w konsultacjach. Nauczyciele z pomocą uczniów przygotowali też stoiska z quizami i zabawami, a na kiermaszu można było kupić ciasta i rękodzieło ze szkła. Aula szkolna zamieniła się w scenę, na której wystąpiła kapela metalowa, odbył się też pokaz sztuczek karcianych. Na koniec p. Zofia Muller i p. Ewa Karaban przybliżyły gościom zawód stylisty i wizażysty, w związku z promocją nowego kierunku – Technik Stylista, jaki otwieramy już od września. Zapraszamy do Rzemiosł!