Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w konkursie na projekt logo Interaktywnego Centrum Edukacji Przeciwpożarowej zorganizowanego przez Państwową Straż Pożarną w Jeleniej Górze. W dniu dzisiejszym zostały wręczone nagrody. Zwyciężczynią okazała się Łucja Gurmińska z klasy 2 Technik Reklamy, wyróżnienie otrzymała Joanna Ochman z klasy 1 Technik Reklamy. Pan Andrzej Ciosk zastępca Komendanta Straży Pożarnej pochwalił wszystkich biorących udział w konkursie za wysoki poziom i trud włożony w wykonaną pracę. Zwycięskie „logo” spełniło wszystkie kryteria zawarte w regulaminie.

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy.

Zdjęcia wykonali uczniowie klasy 3 Technik Fotografii i Multimediów: Natalia Madera, Mateusz Cieciera, Bartosz Dumin i Kornel Mandziej.