Zapraszamy na  bezpłatne zajęcia z rysunku i malarstwa kandydatów do Liceum Sztuk Plastycznych w Zespole Szkół Rzemiosł Artystycznych  w Jeleniej Górze. Zajęcia wraz z konsultacjami odbędą się 14 marca 2020 roku (sobota) od godziny 10.00  do 13.00 w pracowniach 40 i 41. Na zajęcia należy ze sobą zabrać ołówki miękkie B ( np. B3, B4, B6 ), gumkę, blok formatu A3, farby plakatowe, temperowe lub akrylowe, pędzle, taśmę klejącą papierową. W trakcie zajęć realizowany będzie rysunek postaci z natury oraz malarstwo – martwa natura.  Zajęcia będą prowadzone przez profesjonalnych artystów plastyków – nauczycieli  i będą przygotowywać do egzaminu wstępnego wymaganego w każdym Liceum Sztuk Plastycznych w Polsce. Będą również  prowadzone konsultacje dla chętnych, którzy przyniosą swoje prace. W trakcie zajęć dla rodziców i po zajęciach będzie możliwość zwiedzenia   galerii i pracowni szkolnych. Zajęcia tego typu odbędą się jeszcze w dniach: 04.04.2020 r. oraz 09.05.2020 r.