29 listopada gościliśmy Uczniów ze Szkoły Podstawowej z Piechowic. Odwiedzili Naszą Szkołę aby zapoznać się z kierunkami w jakich uczymy. Z dużym zaangażowaniem wzięli udział w warsztatach w bogato wyposażonych pracowniach zawodowych. Na początku goście zwiedzili pracownię mody i zapoznali się ze specyfiką tego zawodu. Potem zainteresowani goście skierowali się na warsztaty fotograficzne, obróbki drewna i szkła artystycznego. Wykonywali zdjęcia w profesjonalnym studio fotograficznym, zajęli się zdobieniem drewna za pomocą specjalistycznego sprzętu oraz zapoznali się z tajnikami artystycznej obróbki szkła. Gościom podobała się wizyta w Naszej Szkole i wielu z nich zamierza podjąć naukę w przyszłym roku szkolnym na kierunkach oferowanych w Rzemiosłach.