KOMUNIKAT DYREKTORÓW JELENIOGÓRSKICH SZKÓŁ Z ODDZIAŁAMI GIMNAZJALNYMI

EGZAMIN GIMNAZJALNY 2019R.

Szanowni Państwo,
Rodzice, Opiekunowie, Uczniowie klas trzecich gimnazjum

 Dyrektorzy jeleniogórskich szkół we współpracy z organem prowadzącym oraz Kuratorium Oświaty, podjęli działania umożliwiające przeprowadzenie egzaminu gimnazjalnego w planowanym terminie tj. 10-12 kwietnia 2019r.

Z uwagi na rozległy charakter strajku istnieje możliwość niedopełnienia procedur w zakresie składów zespołów nadzorujących. W takiej sytuacji ostateczne decyzje zostaną podjęte w dniu egzaminu po konsultacji z Kuratorium Oświaty, Okręgową Komisją Egzaminacyjną oraz Urzędem Miasta Jelenia Góra.

Prosimy uczniów klas trzecich gimnazjum o przybycie na egzamin w dniu 10.04.2019r. zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami.

 Z poważaniem
Anna Szydłowska-Robak
Dyrektor Szkoły