5 kwietnia w Książnicy Karkonoskiej otwarto wystawę „Inspiracje”. Na wystawie zobaczyć można prace naszych uczniów kształcących się na kierunku Technik fotografii i multimediów oraz na specjalizacji Fotografia artystyczna w Liceum Plastycznym.

Licznie zgromadzona młodzież mogła oglądać prace powstałe w różnych technikach. Fotografie uzyskiwane drogą cyfrowego montażu, cyjnotypii czy grafiki komputerowej. Prezentowane prace wskazują na dużą pomysłowość i wyobraźnię tak ważną w każdej dziedzinie sztuki. Wystawa ma na celu pokazanie obecnych możliwości młodych twórców z naszej szkoły i zachęcenie ich do dalszej aktywności w tej dziedzinie. Zapraszamy do odwiedzenia Galerii w Książnicy Karkonoskiej. W wystawie udział wzięli: Daria Filipska, Beata Gurak, Aleksander Jasik, Emilia Kobyłecka, Melani Meres, Katarzyna Mosiądz, Błażej Recki, Natalia Rubis, Wiktoria Szczerba, Oliwia Szczodrak, Natalia Tarka, Klaudia Trojanowska, Amelia Wesołowska, Gabriela Węsek, Aleksandra Wrońska, Danił Zagajewski i Gabriela Zając.