6 listopada (wtorek) 2018 r. odbyły się warsztaty graficzne i spotkanie z Tomaszem Jędruszkiem. Artysta ilustrator posługujący się technikami cyfrowymi. Ilustrował gry planszowe, karciane i RPG, m.in. Zew Cthulhu, Grę o tron, Star Wars, Władcę pierścieni dla Fantasy Flight Games, Neuroshimę i Monastyr dla Portalu, Magic: The Gathering, Dungeons & Dragons dla Wizards of the Coast. Publikował między innymi w „Digital Art Masters”, „Expose”, „Exotique” oraz „World Greatest Erotic Art”. Działa w grupie Artist on Board, mającej na celu niwelowanie dystansu między zawodowymi artystami a amatorami, która przygotowuje szkolenia praktyczne oraz wykłady. Warsztaty wchodzą w skład projektu „Przystań dla sztuki” realizowanego przez Przystań Twórczą Cieplickie Centrum Kultury we współpracy z Biurem Wystaw Artystycznych i Osiedlowym Domem Kultury. Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kutury oraz ze środków Miasta Jelenia Góra.